5/5 - (3 امتیاز)

وبلاگ

پایدار پکینگ، راهکاری مطمئن، ساده و ارزان

5/5 - (3 امتیاز)
دستگاه شیرینگ پک ارزان

اهمیت مکانیزاسیون

داشتن دستگاه برای ماشینی تر کردن پروسه تولید یکی از شروط رقابت در بازار است. به مجموعه‌ای از فرآیندهایی که با هدف بهینه‌سازی نیروی انسانی و جایگزین نمودن دستگاه با نیروی انسانی انجام می‌گردد، مکانیزاسیون (Mechanization) گفته می شود. روشن ترین نمونه ماشینی کردن یک کارخانه استفاده از دستگاه های متعدد و حذف دخالت انسان در اغلب بخش های تولیدی است.

امروزه شرط افزایش کیفیت و تیراژ تولید استفاده از ماشین آلات است. صنعت بسته بندی به عنوان یکی از صنایع مهم نیازمند ماشین آلات مختص به خود است. دستگاه شرینک پک یکی از تجهیزاتی است که برای روکش کردن جعبه ها و محصولات به کار می رود. بسته بنددی با پوشش شرینک شده نایلونی، جنبه محافظتی و حتی تبلیغی از محصول را پیدا کرده است.

شیرینگ پک ارزان

پلاستیک ها طیف گسترده ای از موادی هستند که در سال های اخیر استفاده روز افزونی از آن ها برای بسته بندی مواد غذایی صورت می گیرد. شیرینگ پک دستگاهی به صرفه است که با روکش کردن محصولات آن ها را تا استفاده و مصرف در امان نگاه میدارد.

با توجه به بالا رفتن قیمت آهن آلات و به دنبال آن افزایش هزینه های ساخت یک دستگاه، کارگاه پایدار پکینگ با ایجاد راه کارهای مختلف دستگاه شرینک پک با متعادل ترین قیمت را روانه بازار می کند.

عوامب تعیین کننده در قیمت دستگاه شیرینگ پک

قیمت دستگاه شیرینگ پک به عوامل مختلفی بستگی دارد. تک سوز بودن و یا دوگانه سوز شدن دستگاه هزینه های کار را تغییر خواهد داد. طبیعتا دستگاهی که تنها با انرژی گاز کار می کند دارای سیستم برق کشی و المنت حرارتی نخواهد بود. ابعاد کوره یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت دستگاه است. وقتی ابعاد ورودی دهانه دستگاه و حجم کوره بالاتر باشد، ضمن مصرف بیشتر ورق آهنی و پروفیل، تعداد شعله های حرارتی و المنت ها برای تامین گرمایش افزایش میابد. طول دستگاه کانوایر برای خروج و هدایت محصول بسته بندی شده به محل مورد نظر نیز در تعیین قیمت نهایی دستگاه موثر است.

این مجموعه به شما مشتریان عزیز و گرامی اطمینان می دهد متعادل ترین نرخ را در تولید دستگاه شیرینک پک ارائه می دهد. لطفا برای تعیین قیمت دستگاه با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

تعمیر دستگاه شیرینگ پک

یقینا تعمیر ماشین آلات یکی از دغدغه های پیشه وران است. با توجه به گران تمام شدن خرید ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، تعمیر اصولی و صحیح برای صنعت گران به صرفه تر خواهد بود تا جایگزی دستگاه با نمونه نو آن.

تعمیر دستگاه شرینک پک تونلی
تعمیر دستگاه شرینک پک تونلی

تعمیر دستگاه بسته بندی یکی از خدمات پایدار گینگ است. این مجموعه مفتخر است تا با اعزام سرویس کاران به محل، انجانم هرگونه تعمیر دستگاه شیرینگ پک را در دستور کار قرار دهند. همچنین می توانید در صورت لزوم با ارسال دستگاه به محل کارگاه از انجام کلیه تعمیرات سنگین برخوردار شوید.

تماس با کارشناس تعمیر

هفت روز هفته : ساعت 9 الی 23

(شیرینگ پک)

بهروز شاهمرادی

6049 393 0919

 

(تجهیزات آشپزخانه)

بهروز شاهمرادی

5577 753 0905

 

 

(پرکن پودری)

بهروز شاهمرادی

5577 753 0905

 

5/5 - (3 امتیاز)

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *