5/5 - (5 امتیاز)

وبلاگ

پایدار پکینگ، راهکاری مطمئن، ساده و ارزان

5/5 - (5 امتیاز)
تعمیر دستگاه شیرینگ پک

تماس با کارشناس تعمیر

مشاوره و بازدید در محل

هفت روز هفته: ساعت 9 الی 23

هر وسیله یا دستگاهی که ساخته می شود، نیاز به نگهداری دارد. از ساده ترین ابزار مانند یک انبردست گرفته تا یک خط تولید بسته بندی همگی به نگهداری و تعمیرات نیاز دارند. تعمیرات به موقع سبب می شود نقص در همان بخش و یا قطعه باقی بماند تا از آسیب زدگی به سایر بخش ها جلوگیری شود و ایراد در همان بخش بماند. کارایی و راندمان دستگاه معیوب پایین می آید و کیفیت خروجی را تحت شعاع قرار می دهد. اپراتور را خسته می کند و احتمال بروز حوادث را بالا می برد.

تعمیر بعضی دستگاه ها هزینه های میلیونی به کارخانه تحمیل می کند. به همین علت بهتر است نگهداری به بهترین نحو انجام گردد تا نیاز به تعمیرات به حداقل برسد. معمولا واژه نگهداری و تعمیرات را به صورت خلاصه “نت” می نامند که از دو حرف اول کلمات نگهداری و تعمیرات گرفته شده است.

تعمیر دستگاه شیرینگ پک

با توجه افزایش هزینه های ماشین آلات بسته بندی نظیر دستگاه شیرینگ پک تونلی اهمیت تعمیرات برای استفاده مطلوب از ماشین بیشتر نمایانگر می شود. تعمیرات می تواند سبک و یا سنگین باشد. تعویض برخی قطعات نظیر جک پنوماتیکی، تیغه دوخت یا چرخ ها در محل را می توان جزو تعمیرات سطحی و سبک در نظر گرفت. تغییر و تعمیر دستگاه کانوایر درون تونل شیرینگ را می توان جزو تعمیرات اساسی و سنگین در نظر گرفت.

کوره شیرینگ پک

به خاطر تنش های جرارتی که در کوره رخ می دهد امکان بروز خرابی در این بخش محتمل تر است. گرفتگی شعله های گازی و یا خرابی در المنت برقی درون کوره از ایرادهای شایع دستگاه شرینک پک دوگانه سوز محسوب می شود. بخش گازی شامل برنر، فندک و شیرهای آن از مواردی است که نیاز به سرویس دارند.

تعمیر دستگاه شیرینگ پک
تعمیر دستگاه شیرینگ پک

اگر دستگاه استانداردی داشته باشید حتما درون کوره به کمک لایه هایی از پشم سنگ پوشیده می شود تا دمای درون مخزن حفظ شود و انرژی بیهوده تلف نشود. پشم سنگ عایق خوبی برای حرارت به شمار می رود ولی یک از معایب آن ریزش پشم سنگ بعد از گذشت زمان و کاهش اثرات عایق بودن است. از این رو بعد از مدتی نیاز به تعویض پشم سنگ دستگاه شرینک پک خواهید بود.

بخش های برقی دستگاه شیرینگ پک

یکی از بخش های دستگاه که ممکن است دچار آسیب دیدگی شود تابلو برق است. سیم کشی ها و اتصالات همگی امکان خرابی دارندنوسانات الکتریکی و انواع شوک ها سبب می شود فیوزها و کلید ها دچار سوختگی شود. کنرل فاز و کنترل بار نیز امکان معیوب شدن را دارند. این دو قطعه به منظور حفاظت موتور در برابر اختلالات ولتاژ و اختلالات جریان محافظت می کنند.

موتور، شیر برقی و جک های پنوماتیکی و برقی نیز از دیگر وسایل الکترونیکی هستند که امکان خرابی دارند که نیازمند تشخیص و بررسی متخصص برقکار است.

هزینه تعمیر دستگاه شیرینگ پک

هزینه و اجرت تعمیر و سرویس دستگاه شیرینگ پک با توجه به نوع کار و زمانی که برای متخصص صرف می شود و نیز همچنین قیمت قطعاتی تعویضی نرخ گذاری می شود.

متخصصین کارگاه پایدار پکینگ آمادگی این را دارند که تعمیرات انواع دستگاه شرینک پک را در محل دستگاه و یا ارسال ماشین به کارگاه را انجام دهند. به منظور مشاوره می توانید با شماره های مندرج در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)