درباره ما

پایدار پکینگ، راهکاری مطمئن، ساده و ارزان

18

سال تجربه و تخصص

اولویت و برتری ما تجربه و تخصص ماست

شرکت پایدار ماشین در سال 1385 در استان البرز تاسیس و در جهت تولید و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی،دستگاه های بسته بندی مواد غذایی و سایر ماشین های تکمیل کننده این حوزه فعالیت می نماید.

70+

ماشین آلات تولید شده

5

تعداد پرسنل

12+

مشریاان ثابت

4+

ماشین های در حال ساخت
تاسیس شرکت

شروع کار پایدار پکینگ در قالب کارگاه در اواخر دهه 80 شمسی شکل گرفت. این مجموعه با تهیه کارگاهی تولیدی و ادوات مورد نیاز کار خود را در شهر کرج با کارگران و متخصصات توانمد جوان شروع نمود.

اهداف پیش رو

 تأمین ماشین آلات به منظور تولید چالشی اساسی برای کارخانجات محسوب می‌شود. دستیابی به دستگاهی ایده آل و مقرون به صرفه نیازمند بررسی بازار و تولید کنندگاه این حوزه است. گروه پایدار پکینگ همواره سعی نموده است تا با بررسی نیازهای بازار دستگاه های خود را مطابق میل و سلیقه مشتری با کار آمدی بالا طراحی نماید.

قیمت رقابتی

همیشه در هر خریدی، قیمت کالا فاکتوری تایین کننده خواهد بود. در این کارگاه سعی شده است تمامی دستگاه های تولیدی چه در زمینه تجهزات آشپزخانه صنعتی و چه ماشین آلات بسته بندی قیمت ها رقابتی باشد تا خریداران به راحتی انتخاب کنند. ما در اینجا برای کاهش قیمت به دنبال کاهش کیفیت نرفته ایم بلکه با کاهش هزینه های جانبی کارگاه و اداره مجموعه سعی نموده ایم تا ماشین آلات را با حاشیه سود کمتری عرضه نماییم.

دستگاه های تولیدی

مفتخریم که با سال ها تجربه در زمینه ماشین سازی دستگاه های گوناگونی را به محل کار و پیشه شما آورده ایم. در حال حاضر تولیدات این کارگاه شامل دو بخش است:

اشتغال کارگر ایرانی

مفتخریم که در این کارگاه مجموعه ای از جوانان خوشفکر و کارگران ایرانی دور یکدیگر مشغول خدمت رسانی به صنعت کشور هستند. با توجه به وضعیت بازار همواره سعی کرده ایم همیشه نیروهای ثابت در کارگاه داشته باشیم تا استغال کارگران ماهر پایدار پکینگ تامین گردد. پویایی این مجموعه به پاس لطف و اعتماد شما مشتریان عزیز است.

چرا پایدار پکینگ ؟

از حسن انتخابتان خرسندیم

تعهد در انجام قرارداد

تعهد در انجام قرارداد

مسئولیت پذیر و پاسخگو به قرار
خدمات و پشتیبانی فنی بعد از تولید

خدمات و پشتیبانی فنی بعد از تولید

پیگیری مشکلات احتمالی دستگاه ها
قیمت گذاری های اصولی و رقابتی

قیمت گذاری های اصولی و رقابتی

کاهش هزینه های تولید و قیمت نهایی
کوله باری از تجربه در ساخت و طراحی

کوله باری از تجربه در ساخت و طراحی

استفاده از تجریبات با ارزش فنی در تولید